Máte cíl zapůsobit na širokou veřejnost. Služba YouTube vám může pomoci.
Přidejte se k nám
Trygve Thorson, Doctors Without Borders/Médecins Sans Frontières

Konejme dobro společně.

Už od začátku jsme věřili v sílu vyprávění příběhu pomocí videí. Umožňují nám, abychom se vcítili do dané problematiky a obohacují nás informacemi o tom, jak se můžeme sami zapojit do jejího řešení. YouTube je místem, kde můžete najít publikum, navázat vztah s komunitou a reálně působit na internetu i ve skutečném světě. Organizace a lidé, kteří jsou odhodláni jít příkladem a učinit pozitivní změny ve společnosti, jsou zde vítáni.

Oslovte publikum po celém světě.

Oslovte publikum po celém světě.

Web YouTube každý měsíc navštíví 1,5 miliardy lidí. To je každý pátý člověk na světě. Představte své dobré úmysly největšímu publiku na světě.

Vzbuďte pochopení.

Vzbuďte pochopení.

Vyprávěním příběhů v podobě videí YouTube umožníte publiku pochopit vaši činnost, což je první důležitý krok, jak lidi ve vaší komunitě motivovat k akci.

Zapojte nové podporovatele.

Zapojte nové podporovatele.

Ať už potřebujete pomoc při získávání peněz, nebo šíření svého poselství, služba YouTube poskytuje výkonné nástroje a zdroje, pomocí kterých můžete své poslání předat další generaci podporovatelů.

Další informace

Sledujte sociální dopad v akci.

Procházení videí

Staňte se vlivným autorem ještě dnes.

Získejte přístup k účinným nástrojům, které pomohou šířit vaše poselství, a od dalších inovátorů se společenským dopadem se naučte využít sílu videí na YouTube k působení na veřejnost.

Zapojte se

Chcete-li zjistit, jak autoři používají službu YouTube k posílení vlivu na veřejnost, přihlaste se k odběru našeho kanálu.