Vzdělávejte dívky. Prospějete všem.

Ze sta dívek, které se v Indii zapíší do školy, se do 12. třídy dostane pouze jedna.1 Vzdělávání dívek představuje nejvýznamnější investici do budoucnosti Indie. Společně s autory YouTube se snažíme na tento problém upozornit.

Staňte se podporovatelem těchto organizací.

Unicef

UNICEF působí na nejrůznějších místech světa a snaží se pomáhat dětem, které žijí v nejhorších podmínkách. Zachraňuje životy. Brání jejich práva. Pomáhá jim naplnit jejich potenciál.

Ve 190 zemích a teritoriích stojíme vždy a všude na straně dětí a pomáháme budovat lepší svět pro všechny.

A nikdy to nevzdáme.

Darovat (další informace)
Girl Effect

Jsme kreativní nezisková společnost, která povzbuzuje dívky, aby změnily svůj život. Naším zakladatelem je nadace Nike. Jsme odborníky v oblasti médií, technologií, značek a mezinárodního rozvoje: disponujeme jedinečnou kombinací znalostí, které využíváme při řešení globálních problémů neotřelým způsobem.

Působíme v různých částech světa, tam, kde jsou dívky na okraji společnosti a zranitelné. Podporujeme mladé ženy způsobem, který se jim líbí a který je baví. Vše se realizuje prostřednictvím médií a mobilních technologií, které denně používají – aplikace, které budují důležité dovednosti, televizní pořady, které otevírají důležitá témata, nebo časopisy vytvářené samotnými dívkami.

Darovat (další informace)
Malala Fund

Nadace Malala Fund usiluje o svět, ve kterém se mohou všechny ženy a dívky beze strachu vzdělávat a pracovat ve vedoucích pozicích.

Darovat (další informace)
Video Volunteers

Cílem platformy Video Volunteers (VV) je vytvoření alternativního mediálního prostředí, kde mohou tisíce lidí z celého světa žijící ve slumech a chudých oblastech produkovat kvalitní videoobsah, který upozorňuje na problémy komunity a umožňuje jim vystoupit a jednat.

Vytváříme model udržitelných lokálních médií a nabízíme školení, která komunitu vzdělávají v oblasti kritického novinářského myšlení a vyučují je potřebným tvůrčím dovednostem.

Darovat (další informace)

Chcete-li zjistit, jak autoři používají službu YouTube k posílení vlivu na veřejnost, přihlaste se k odběru našeho kanálu.