קידום חינוך של בנות מקדם את המדינה.

רק אחת מ-100 נערות הנרשמות לבית הספר בהודו מסיימת 12 שנות לימוד.1 הדרך הטובה ביותר להבטיח את עתידה של הודו היא באמצעות קידום לימודים של נערות והשקעה בתחום. אנחנו עובדים בשיתוף עם יוצרי YouTube כדי לעורר מודעות לבעיה.

כדי לקדם את המטרות החשובות האלה, אפשר לתמוך בארגונים.

ארגון UNICEF

ארגון UNICEF פועל בכמה מהאזורים הקשים ביותר בעולם במטרה לעזור לילדים הנמצאים במצוקה חמורה, כדי להציל את חייהם, להילחם על זכויותיהם ולעזור להם לממש את הפוטנציאל שלהם.

אנחנו פועלים ב-190 מדינות ואזורים שונים בעולם – למען כל הילדים, בכל מקום, בכל יום, כדי ליצור עולם טוב יותר לכולם.

ואנחנו אף פעם לא מוותרים.

לתרומה ולפרטים נוספים
Girl Effect

אנחנו עמותה יצירתית שעוזרת לנערות לשנות את חייהן. העמותה שלנו נוסדה על ידי קרן נייקי (Nike Foundation). אנחנו מומחים למדיה, לטכנולוגיה, למותגים ולפיתוח בינלאומי: שילוב ייחודי של מיומנויות שמשמשות אותנו כדי לפתור בעיות גלובליות בדרך אחרת.

אנחנו עובדים ברחבי העולם, במקומות שבהם נערות נדחקות לשוליים ונמצאות בסיכון. אנחנו יוצרים תכנים שאנשים צעירים אוהבים, בדרכים שמושכות אותם לגלות מעורבות. וכל המידע הזה מועבר באמצעות המדיה והטכנולוגיה לניידים שמשמשות אותם מדי יום – אפליקציות שמפתחות מיומנויות, סדרות דרמה בטלוויזיה שעוסקות בנושאים חשובים, ומגזינים שנכתבים על ידי נערות.

לתרומה ולפרטים נוספים
קרן מלאלה (Malala Fund)

קרן מלאלה (Malala Fund) פועלת ליצירת עולם שבו כל נערה תוכל ללמוד ולהנהיג ללא פחד.

לתרומה ולפרטים נוספים
Video Volunteers

תוכנית Video Volunteers ‏(VV) פועלת כדי ליצור סביבת מדיה אלטרנטיבית שבה אלפי אנשים ברחבי העולם, המתגוררים ב'סלאמס' ובכפרים, יוצרים תוכן וידאו באיכות גבוהה, שמגביר את המודעות לקהילות האלה וקורא לאנשים לפעול בהתאם.

אנחנו יוצרים מודלים של מדיה חברתית בבעלות מקומית ומפעילים תוכניות הדרכה, שמקנות מיומנויות של עיתונאות, של חשיבה ביקורתית ויצירה, כדי לאפשר לאנשי הקהילה להפעיל את המודלים האלה.

לתרומה ולפרטים נוספים

כדאי להירשם לערוץ שלנו כדי לגלות איך היוצרים של Impact Lab משתמשים ב-YouTube.