רוצים להשפיע יותר? אנחנו יכולים לעזור.

תוכלו ללמוד ממיטב מספרי הסיפורים ב-YouTube באמצעות קורסים מקוונים, המותאמים במיוחד ליוצרים חדשניים בתחום העשייה החברתית, שמעבירים החברים שלנו באקדמיה ליוצרים של YouTube.

5 עקרונות בסיסיים להנעת שינוי חברתי בעזרת YouTube

שיתופיות

כדאי לוודא שהצופים שלכם יעבירו את הסרטונים לרשת של תומכים. ספרו את הסיפור שלכם בצורה הנגישה והישירה ביותר, כדי שאנשים יוכלו להזדהות איתו. כדי שהסיפור יהיה עדכני ורלוונטי, דאגו לכלול בו משהו שכולם כבר מדברים עליו, והשתדלו לספק ערך ממשי דרך הסיפור שלכם.

יכולת גילוי

בדקו שהסרטון שלכם מגיע לראש תוצאות החיפוש. ארגנו את הסיפור שלכם באופן שמתייחס לנושאים פופולריים ולתכנים שאנשים תמיד מחפשים, כגון הדגמות ומדריכים. כך, כשהנושאים הפופולריים יגבירו את התנועה לאתר, אפשר יהיה למצוא את הסרטון שלכם כ"סרטון קשור".

עקביות

פרסום סרטונים לעיתים קרובות ובזמנים קבועים יעזור לצופים שאוהבים את התוכן להמשיך ולגלות מעורבות בנושא שחשוב לכם. גם שמירה על עקביות מבחינת הפורמט, הנושא ו/או האופי של הסרטונים תעזור לכם לבנות קהל מנויים נאמן, שחוזר לצפות בסרטונים חדשים ומחפש עוד דרכים לתמוך במטרה שחשובה לכם.

קהילה

התחילו דיאלוג עם קהילת הצופים. בסרטונים, דברו תמיד ישירות לצופים והפנו אליהם שאלות. לדוגמה, בקשו מהם לכתוב בתגובות לסרטון את הרעיונות או החוויות שלהם, והשתמשו בתגובות כמרכיבים בסרטונים הבאים.

קיימות

סדרה של סרטונים פשוטים באותו נושא תעזור לשמר העניין של הצופים בערוץ לאורך זמן. סרטונים מורכבים שהשקעתם בהם המון מאמץ יכולים להביא הרבה תנועה לערוץ, אבל מומלץ לתמוך בפרויקטים המובילים שלכם עם סרטונים נוספים שקל ליצור. סרטונים כאלה יכולים לשמור על העניין של הצופים בפרקי הזמן שבין הסרטונים המושקעים יותר.

poster-most-shocking-second-a-day-video.jpg
poster-sochi-2014.jpg
poster-greenwash.jpg
poster-african-men.jpg
poster-leeza.jpg

שיעורים בנושא עשייה חברתית מהאקדמיה ליוצרים של YouTube

כלים ומשאבים אחרים

YouTube לעמותות

הכלים המובנים שלנו לגיוס תרומות מאפשרים לצופים לתרום לעמותה או למטרה החשובה לכם ישירות מהסרטון ב-YouTube.

סרטונים אינטראקטיביים

תוכלו להפנות את הצופים לדפי נחיתה חיצוניים של הקמפיין באמצעות כרטיסים מיוחדים של 'קישור לכל מקום', שמאפשרים לקשר לכל כתובת URL שתרצו.

גישה ל-YouTube Spaces

נשמח ללמד אתכם איך להתחבר ליוצרים, ליצור חוויות בלתי נשכחות, ולרתום את היתרונות של הכלים והטכנולוגיות שלנו להפקת סרטונים באחד מעשרת אולפני היוצרים של YouTube ברחבי העולם. חלות מגבלות מסוימות.

כלים של Google לעמותות

כדאי לנצל את היתרונות של כלים רבי עוצמה, כגון G Suite לעמותות, תוכנית המענקים של Google לעמותות ועוד.

כדאי להירשם לערוץ שלנו כדי לגלות איך היוצרים של Impact Lab משתמשים ב-YouTube.