Jūsų misija – padaryti didesnį poveikį. „YouTube“ gali padėti.
Prisijunkite
Trygve Thorson, Doctors Without Borders/Médecins Sans Frontières

Kartu nuveikime daugiau gerų darbų.

Nuo pat pradžių tikėjome, kad vaizdo įrašuose papasakota istorija gali keisti pasaulį. Mums tai padeda pajusti stiprų ryšį su kampanija, suteikia žinių imtis veiksmų ir spręsti problemas, kurios mums rūpi. „YouTube“ – tai vieta, kur galite rasti auditoriją, prisijungti prie bendruomenės bei padaryti poveikį ir internete, ir realiame pasaulyje. Čia renkasi žmonės ir organizacijos, kurios jaučia pareigą siekti teigiamų socialinių permainų.

Pasiekite pasaulinę auditoriją.

Pasiekite pasaulinę auditoriją.

Kiekvieną mėnesį „YouTube“ apsilanko 1,5 milijardo žmonių. Tai – penktadalis viso pasaulio gyventojų. Suteikite savo kampanijai daugiau svorio pristatę ją didžiausiai žiūrinčiųjų auditorijai pasaulyje.

Skatinkite empatiją.

Skatinkite empatiją.

Pamatę „YouTube“ jūsų istoriją pristatančius vaizdo įrašus žiūrintieji įsijaučia į iškeltą problemą – tai svarbus pirmas žingsnis siekiant, kad žmonės iš jūsų bendruomenės imtųsi veiksmų.

Įtraukite naujų rėmėjų.

Įtraukite naujų rėmėjų.

Gal reikia pagalbos renkant lėšas? O gal skleidžiant žinią? Iš „YouTube“ gausite veiksmingų įrankių ir išteklių, kad prie jūsų misijos prisidėtų nauji rėmėjai.

Sužinokite daugiau

Žiūrėkite, kaip daroma socialinė įtaka.

Naršykite vaizdo įrašus

Tapkite poveikio darytojais šiandien.

Gaukite veiksmingų įrankių, kurie padės skleisti žinią, ir mokykitės iš kitų socialinių novatorių, kaip panaudoti „YouTube“ vaizdo įrašų suteikiamą galią didesniam poveikiui.

Dalyvaukite

Norėdami pamatyti, kaip kūrėjai aktyvistai naudoja „YouTube“, užsiprenumeruokite mūsų kanalą.