Norite daryti didesnį poveikį? Galime padėti.

Mokykitės iš geriausių „YouTube“ istorijų pasakotojų, dalyvaudami internetiniuose socialinio poveikio novatoriams skirtuose kursuose, kuriuos siūlo mūsų draugai iš „YouTube“ kūrėjų akademijos.

5 pagrindiniai būdai, kaip daryti socialinį poveikį „YouTube“

Galimybė bendrinti

Pasirūpinkite, kad žmonės jūsų vaizdo įrašus paskleistų rėmėjų tinkle. Istoriją papasakokite įtaigiai ir kuo suprantamiau. Būkite aktualūs – į istoriją įtraukite kažką, apie ką visi tuo metu kalba. Būkite vertingi – istorijai suteikite praktinės vertės.

Galimybė rasti

Užtikrinkite, kad jūsų vaizdo įrašas būtų paieškos rezultatų viršuje. Istorijoje užsiminkite apie populiarias temas ir įtraukite nesenstančio turinio, pvz., instrukcijų ir mokymo programų. Kai dėl populiarių temų padidės svetainės lankytojų srautas, jie ras jūsų susijusį vaizdo įrašą.

Nuoseklumas

Jei vaizdo įrašus skelbsite dažnai ir reguliariai, jūsų turinį mėgstantys žiūrintieji toliau jaus ryšį su jūsų kampanija. Nuosekliai naudojamas vaizdo įrašų formatas, tema ir (arba) turinį pristatantis asmuo taip pat padeda telkti lojalius prenumeratorius, kurie grįžta, nes jiems įdomu, kaip dar galėtų palaikyti jūsų misiją.

Bendruomenė

Pradėkite dialogą su žiūrinčiųjų bendruomene. Vaizdo įrašuose kreipkitės tiesiogiai į auditoriją ir raginkite žiūrinčiuosius pateikdami klausimus. Pavyzdžiui, paprašykite jų komentarų skiltyje pateikti idėjų ar pasidalyti patirtimi ir šiuos atsakymus panaudokite būsimuose vaizdo įrašuose.

Tvarumas

Išlaikykite auditorijos dėmesį kurdami lengvai pakartojamas serijas. Įspūdingi vaizdo įrašai gali paskatinti didelį srautą į kanalą, tačiau šalia aukštos kokybės projektų pravartu pateikti ir kitų, lengviau pagaminamų vaizdo įrašų, kurie išlaikytų auditorijos dėmesį iki kitų, įspūdingesnių serijų.

poster-most-shocking-second-a-day-video.jpg
poster-sochi-2014.jpg
poster-greenwash.jpg
poster-african-men.jpg
poster-leeza.jpg

„YouTube“ kūrėjų akademijos pamokos apie socialinį poveikį

Kiti įrankiai ir ištekliai

YouTube Giving

Naudodami mūsų platformos lėšų rinkimo įrankius, žiūrintieji gali paaukoti jūsų organizacijai arba kampanijai tiesiai iš jūsų „YouTube“ vaizdo įrašo.

Interaktyvūs vaizdo įrašai

Nukreipkite žiūrinčiuosius į išorinius kampanijos nukreipimo puslapius naudodami specialias išorinių nuorodų korteles, kuriose galite pateikti bet kokį URL.

Galimybė naudotis „YouTube Spaces“

Sužinokite, kaip užmegzti ryšį su kūrėjais, kurti įsimintinas patirtis ir pasinaudoti vaizdo įrašų gamybos įrankiais bei technologijomis vienoje iš dešimties „YouTube“ kūrėjų studijų, veikiančių pasaulyje. Yra apribojimų.

„Google“ ne pelno organizacijoms siūlomi įrankiai

Pasinaudokite galingais įrankiais, pavyzdžiui, „G Suite“ ne pelno organizacijoms, programa „Google Ad Grants“ ir ne tik.

Norėdami pamatyti, kaip kūrėjai aktyvistai naudoja „YouTube“, užsiprenumeruokite mūsų kanalą.