Jūsu mērķis ir radīt lielāku ietekmi. YouTube var palīdzēt.
Pievienojieties mums
Trygve Thorson, Doctors Without Borders/Médecins Sans Frontières

Kopīgi paveiksim vairāk labu darbu!

Mēs vienmēr esam bijuši pārliecināti par video vēstījumu ietekmi. Ar to palīdzību mēs varam izjust dziļāku saikni ar nelaimē nokļuvušajiem un iegūt zināšanas, lai atbilstoši rīkotos situācijās, kuras mums rūp. Pakalpojumā YouTube varat atrast auditoriju, pievienoties kopienai un radīt ietekmi gan tiešsaistē, gan citviet. Šeit iederas cilvēki un organizācijas, kuru mērķis ir veicināt pozitīvas sociālās pārmaiņas.

Sasniedziet auditoriju visā pasaulē

Sasniedziet auditoriju visā pasaulē

Pakalpojumu YouTube ik mēnesi apmeklē 1,5 miljardi cilvēku. Tātad — katrs piektais cilvēks pasaulē. Popularizējiet savu mērķi, pastāstot par to lielākajai skatītāju auditorijai pasaulē.

Veiciniet empātiju.

Veiciniet empātiju.

Pakalpojumā YouTube publicēti video vēstījumi palīdz izjust empātiju. Tas ir pirmais svarīgais solis, lai rosinātu cilvēkus jūsu kopienā rīkoties.

Iesaistiet jaunus atbalstītājus

Iesaistiet jaunus atbalstītājus

Pakalpojumā YouTube ir pieejami efektīvi rīki un resursi nākamās paaudzes atbalstītāju iesaistīšanai jūsu misijā neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama palīdzība līdzekļu piesaistē vai informācijas izplatīšanā.

Uzziniet vairāk

Skatiet sociālo ietekmi darbībā

Pārlūkojiet videoklipus

Kļūstiet par ietekmīgu satura veidotāju jau šodien.

Piekļūstiet efektīviem rīkiem, lai izplatītu savu vēstījumu un mācītos no citiem sociālajiem novatoriem, izmantojot iedvesmojošus YouTube videoklipus labāku rezultātu sasniegšanai.

Iesaistieties

Lai skatītu, kā ietekmīgi satura veidotāji izmanto pakalpojumu YouTube, abonējiet mūsu kanālu.