Izglītojiet meitenes. Dodiet iespēju nācijai.

Tikai viena no 100 meitenēm, kuras Indijā iestājas skolā, pabeidz 12. klasi.1 Efektīvākais Indijas ieguldījums nākotnē būtu meiteņu izglītošana. Mēs sadarbojamies ar YouTube satura veidotājiem, lai veicinātu izpratni par šo problēmu.

Kļūstiet par aktīvistu, atbalstot šīs organizācijas.

unicef

UNICEF darbojas dažās no pasaules skarbākajām vietām, lai sasniegtu bērnus, kuri atrodas visnelabvēlīgākajos apstākļos pasaulē. Lai glābtu viņu dzīvības. Lai aizsargātu viņu tiesības. Lai palīdzētu viņiem īstenot savu potenciālu.

Mēs strādājam 190 valstīs un teritorijās, lai katram bērnam, katrā vietā un katru dienu palīdzētu veidot labāku pasauli.

Un mēs nekad nepadodamies.

Ziedojiet un uzziniet vairāk
Organizācija “Girl Effect”

Mēs esam radoša bezpeļņas organizācija, kas meitenēm sniedz iespēju mainīt savu dzīvi. Šo organizāciju izveidoja Nike fonds. Mēs esam eksperti mediju, tehnoloģiju, zīmolu un starptautiskās attīstības jomā — šo unikālo prasmju kopumu mēs izmantojam, lai citādi risinātu globālas problēmas.

Mēs strādājam visā pasaulē vietās, kur meitenes ir atstumtas un apdraudētas. Mēs veidojam tādu saturu jauniešiem, kas viņiem patīk un ar ko viņi var mijiedarboties. Tas viss lietotājiem tiek piedāvāts, izmantojot medijus un mobilās tehnoloģijas, ko viņi ikdienā lieto — no lietotnēm, kas veido prasmes, līdz TV drāmām, kas atspoguļo svarīgas problēmas, un žurnāliem, kuru satura autores ir meitenes.

Ziedojiet un uzziniet vairāk
Malala fonds

Malala fonda mērķis ir radīt pasauli, kurā visas meitenes varētu mācīties un bez bailēm būt līderes.

Ziedojiet un uzziniet vairāk
Organizācija “Video Volunteers”

Organizācija “Video Volunteers” (VV) strādā, lai radītu alternatīvu mediju platformu un visā pasaulē augstas kvalitātes video satura veidošanā iesaistītu tūkstošiem cilvēku, kuri dzīvo graustu rajonos un ciematos, pievēršot uzmanību kopienām un iedrošinot to dalībniekus rīkoties.

Mēs veidojam ilgtspējīgus vietējo mediju modeļus un izstrādājam apmācību programmas, kuras kopienām sniedz žurnālistikas, kritiskas domāšanas un radošas prasmes.

Ziedojiet un uzziniet vairāk

Lai skatītu, kā ietekmīgi satura veidotāji izmanto pakalpojumu YouTube, abonējiet mūsu kanālu.