Vai vēlaties radīt lielāku ietekmi? Mēs varam jums palīdzēt.

Mācieties no labākajiem stāstniekiem pakalpojumā YouTube, apmeklējot tiešsaistes kursus, kas pielāgoti sociālās ietekmes novatoriem no mūsu draugiem YouTube satura veidotāju akadēmijā.

Pieci pamatprincipi sociālās ietekmes radīšanai pakalpojumā YouTube

Dalīšanās

Pārliecinieties, ka lietotāji pārsūta jūsu videoklipus atbalstītāju tīklam. Stāstiet stāstu tā, lai tas būtu viegli uztverams. Iesaistiet savā stāstā tēmas, kas attiecīgajā brīdī ir visiem aktuālas. Pievienojiet savam stāstam arī praktisko vērtību.

Uztveramība

Pārliecinieties, ka jūsu videoklips tiek rādīts meklēšanas rezultātu sākumā. Veidojot savu stāstu, ietveriet aktuālas tēmas un tādu svarīgu saturu kā praktiskus padomus un pamācības. Tādējādi, kad populāras tēmas palielinās datplūsmu uz vietni, jūsu videoklipu var atrast kā saistīto videoklipu.

Konsekvence

Regulāra videoklipu publicēšana palīdz jūsu satura cienītājiem nezaudēt piesaisti jūsu mērķim. Atbilstoša formāta, tēmas un/vai personības izmantošana videoklipos arī palīdz veidot lojālu abonentu bāzi, kuri atgriezīsies, lai uzzinātu par jauniem veidiem, kā atbalstīt jūsu misiju.

Kopiena

Uzsāciet dialogu ar savu skatītāju kopienu. Videoklipos uzrunājiet auditoriju tieši un iesaistiet viņus ar jautājumiem. Piemēram, lūdziet dalīties ar savām idejām vai pieredzi komentāru sadaļā un izmantojiet šīs atbildes kā elementus turpmākajos videoklipos.

Ilgtspēja

Uzturiet auditorijas uzmanību, veidojot viegli atkārtojamas sērijas. Sensacionāli videoklipi var palielināt datplūsmu uz jūsu kanālu, tomēr ieteicams papildināt savus viegli pamanāmos projektus ar citiem vienkāršākiem videoklipiem, kuri var uzturēt auditorijas interesi lielāku projektu starplaikā.

poster-most-shocking-second-a-day-video.jpg
poster-sochi-2014.jpg
poster-greenwash.jpg
poster-african-men.jpg
poster-leeza.jpg

YouTube satura veidotāju akadēmijas nodarbības par sociālo ietekmi

Citi rīki un resursi

YouTube atbalsts

Izmantojot iebūvētos labdarības akciju rīkus, skatītāji var ziedot jūsu organizācijai vai mērķim tieši no jūsu videoklipa pakalpojumā YouTube.

Interaktīvi videoklipi

Novirziet skatītājus uz ārējām kampaņu galvenajām lapām, izmantojot īpašās kartītes ar saitēm uz jebkuru URL, kas ļauj izveidot saiti uz jebkuru URL.

Piekļūstiet YouTube Spaces studijām

Uzziniet, kā sazināties ar satura veidotājiem, radīt neaizmirstamu pieredzi un izmantot mūsu videoklipu veidošanas rīkus un tehnoloģijas jebkurā no desmit YouTube satura veidotāju studijām pasaulē. Ir spēkā daži ierobežojumi.

Programmas “Google bezpeļņas organizācijām” rīki

Izmantojiet tādus efektīvus rīkus kā G Suite bezpeļņas organizācijām, Google Ad Grants u.c.

Lai skatītu, kā ietekmīgi satura veidotāji izmanto pakalpojumu YouTube, abonējiet mūsu kanālu.