Izmantojiet YouTube resursus sava mērķa popularizēšanai.

Uzziniet par YouTube ieguldījuma nozīmi.

Uzrunājiet nākamo paaudzi.

YouTube sasniedz vairāk 18–34 gadus veco skatītāju nekā jebkurš kabeļtelevīzijas tīkls ASV. Esam pagodināti, ka tieši šeit visietekmīgākā auditorija katru dienu mācās, smejas un iedvesmojas.

Iegūstiet piekļuvi vairāk kā miljardam aktīvo lietotāju.

Gandrīz trešā daļa no visiem lietotājiem internetā aktīvi izmanto pakalpojumu YouTube. Katru mēnesi 1,5 miljardi lietotāju piesakās pakalpojumā YouTube un varētu noskatīties jūsu stāstu, kā arī iesaistīties jūsu mērķa īstenošanā. Mēs lepojamies ar to, ka esam pieejami visā pasaulē — pakalpojuma YouTube vietējās versijas ir pieejamas vairāk nekā 90 valstīs un 76 valodās.

Uzrunājiet auditoriju ar savu vēstījumu.

Pakalpojumā YouTube katru dienu tiek skatīts lielākais skaits videoklipu. Mūsu skatītāji pavada vidēji stundu dienā, skatoties YouTube saturu tikai mobilajās ierīcēs vien. Izplatiet savu vēstījumu par sociālām pārmaiņām pavisam citā līmenī.

Mudiniet uz darbību.

Videoklips ir iedarbīgs veids, kā sazināties un motivēt auditoriju. Mēs varam palīdzēt jums kļūt par labāku stāstnieku sociālās ietekmes jautājumos, piedāvājot viegli uztveramas nodarbības par to, kā veidot videoklipus, kas emocionāli uzrunā auditoriju un mudina to rīkoties.

Mūsu vērtības

brīvība Vārda

Uzskatām, ka cilvēkiem jāspēj brīvi izteikties, dalīties viedokļos, veicināt atklātu dialogu; radošā brīvība rada jaunas balsis, formātus un iespējas.

brīvība Informācijas

Uzskatām, ka ikvienam ir jābūt vienkāršai, atklātai piekļuvei informācijai; videoklips ir varens spēks, lai izglītotu, veidotu izpratni un dokumentētu gan lielus, gan mazus pasaules notikumus.

brīvība Iespēju

Uzskatām, ka ikvienam ir jābūt iespējai tikt atklātam, izveidot uzņēmumu un gūt panākumus pēc saviem noteikumiem; cilvēkiem — nevis atsevišķiem uzraugiem — jānosaka, kas ir populārs.

brīvība Piederības

Uzskatām, ka ikvienam ir jāspēj atrast atbalsta kopienas, nojaukt barjeras, pārsniegt robežas un dalīties ar domubiedriem kopīgās interesēs un hobijos.

Iepazīstiet mūsu partnerus

Iniciatīvas par sociālo ietekmi

Partneri

Lai skatītu, kā ietekmīgi satura veidotāji izmanto pakalpojumu YouTube, abonējiet mūsu kanālu.