Snažíte sa dosiahnuť väčší vplyv. Služba YouTube vám môže pomôcť.
Pridajte sa k nám
Trygve Thorson, Doctors Without Borders/Médecins Sans Frontières

Urobme spoločne viac dobrého.

Od samého začiatku sme verili, že príbehy vyrozprávané prostredníctvom videí dokážu priniesť zmenu. Vďaka príbehom nás iniciatíva osloví na hlbšej úrovni a získame dostatok informácií o problémoch, ktoré nám nie sú ľahostajné, aby sme mohli začať konať. YouTube je miesto, kde môžete nájsť publikum, pripojiť sa ku komunite a rozširovať svoj vplyv na internete aj v skutočnom svete. Patria sem ľudia a organizácie, ktoré sa s odhodlaním usilujú dosiahnuť pozitívnu sociálnu zmenu.

Oslovte celosvetové publikum.

Oslovte celosvetové publikum.

Na YouTube prichádza mesiac čo mesiac 1,5 miliardy ľudí. To je pätina celosvetovej populácie. Šírte informácie o svojej iniciatíve tak, že ju predstavíte najväčšiemu diváckemu publiku na svete.

Vzbudzujte empatiu.

Vzbudzujte empatiu.

Storytellingom prostredníctvom videí na YouTube môžete v ľuďoch vzbudiť empatiu a záujem o svoju iniciatívu. To je prvý dôležitý krok na ceste k tomu, aby ľudia vo vašej komunite začali konať.

Zapojte nových podporovateľov.

Zapojte nových podporovateľov.

Či už potrebujete pomoc s peňažnou zbierkou, alebo šírením informácií, YouTube vám poskytne účinné nástroje a zdroje, pomocou ktorých zapojíte do svojho poslania ďalšiu generáciu podporovateľov.

Ďalšie informácie

Sledujte, ako sa dosahuje sociálny vplyv v praxi.

Prehliadajte videá

Začnite zásadne vplývať na ľudí ešte dnes.

Získajte prístup k účinným nástrojom, pomocou ktorých môžete šíriť svoje posolstvo, a učte sa od iných sociálnych inovátorov, ktorým sa vďaka sile videí na YouTube darí dosahovať výraznejší vplyv.

Zapojte sa

Ak chcete vidieť, ako YouTube používajú autori s výrazným sociálnym vplyvom, prihláste sa na odber nášho kanála.