Daha büyük bir etki yaratmayı hedefliyorsunuz. YouTube size yardımcı olabilir.
Bize katılın
Trygve Thorson, Doctors Without Borders/Médecins Sans Frontières

Birlikte daha fazlasını başaralım.

Kurulduğumuz günden beri videolu hikayeler anlatmanın fark yaratmada son derece etkili olduğuna inandık. Bu hikayeler, bizi belirli bir amaçla derinden bağ kurup ihtiyaç duyduğumuz bilgileri edinerek harekete geçmeye teşvik ediyor. YouTube, mesajınıza ilgi duyan bir kitleye ulaşıp topluluklara katılarak hem internette hem de gerçek dünyada fark yaratmanıza yardımcı olabilir. Olumlu sosyal değişikliklere imza atmak isteyen kişi ve kuruluşlar için YouTube'da daima yer vardır.

Dünya genelinde bir kitleye erişin.

Dünya genelinde bir kitleye erişin.

Her ay YouTube'u 1,5 milyar kullanıcı ziyaret ediyor. Bu rakam dünya nüfusunun beşte birine denk. Amacınızı dünyadaki en büyük izleyici kitlesiyle paylaşarak yankı uyandırın.

Empatiyi teşvik edin.

Empatiyi teşvik edin.

YouTube'da videolu hikayeler anlatarak, izleyicilerin amacınıza empati duymasını sağlayabilirsiniz. Böylece, topluluğunuzdaki kişileri harekete geçmeye teşvik etme yolunda ilk büyük adımı atmış olursunuz.

Yeni destekçilerle etkileşime geçin.

Yeni destekçilerle etkileşime geçin.

Bağış toplamak veya görüşlerinizi paylaşmak mı istiyorsunuz? YouTube, amacınızı destekleyecek yeni insanlarla buluşmanıza yardımcı olan güçlü araçlar ve kaynaklar sunar.

Daha fazla bilgi

Toplumsal etkinin nasıl yankı bulduğunu izleyin.

Videolara göz atın

Hemen nasıl etki yaratan bir içerik üretici olabileceğinizi öğrenmeye başlayın.

Daha büyük bir etki yaratmak için mesajınızın yayılmasını sağlayacak araçlara erişin ve YouTube videolarının gücünden yararlanarak toplumsal değişikliklere imza atan diğer kişilerden bilgi edinin.

Katıl

Etki yaratmayı hedefleyen içerik üreticilerin YouTube'u nasıl kullandığını öğrenmek için kanalımıza abone olun.