İçeriklerinizle etki yaratabilmeniz için yardıma hazırız.

Hedefimiz, fark edilir bir sosyal etki yaratacak hareketleri başlatıp sürdürmek için YouTube'un kapsamı, teknolojisi ve yeteneklerinden yararlanmaktır.

Değerlerimiz, bizi biz yapan dört temel özgürlüğe dayanıyor.

Özgürlüğü İfade

Herkesin kendisini özgürce ifade edebilmesi, fikirlerini paylaşabilmesi ve başkalarının da katkıda bulunduğu bir diyalog ortamını destekleyebilmesi gerektiğine inanıyoruz. İnsanlar yaratıcılığını serbestçe ortaya çıkarabildiğinde yeni tarzların, formatların ve olasılıkların doğabileceğini düşünüyoruz.

Özgürlüğü Bilgi Edinme

Herkesin bilgiye kolayca ve sorunsuzca erişebilmesi gerektiğine, videonun da insanları eğitmek, birbirimizi daha iyi anlamak, dünyada yaşanan küçük ya da büyük her olayı kayda geçirmek için çok etkili bir araç olduğuna inanıyoruz.

Özgürlüğü Fırsat

Herkese keşfedilme, işletme kurma ve kendi değerleri doğrultusunda başarıya ulaşma şansı tanınması gerektiğine inanıyoruz. Neyin popüler olacağına belirli bir grubun değil, geniş kitlelerin karar vermesini istiyoruz.

Özgürlüğü Dilediğiniz Yere Ait Olabilirsiniz

Herkesin birbirine destek olan, engelleri aşan, sınırların ötesine geçen ve ortak ilgi alanları ile tutkular etrafında bir araya gelen topluluklar bulabilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Sosyal etki girişimlerimiz.

İş Ortakları

Etki yaratmayı hedefleyen içerik üreticilerin YouTube'u nasıl kullandığını öğrenmek için kanalımıza abone olun.