Amacınızı daha yüksek sesle duyurabilmek için YouTube'un gücünden faydalanın.

YouTube'un nasıl fark yarattığını görün.

Gelecek kuşağa hitap edin.

YouTube, ABD'de 18-34 yaş aralığındaki kullanıcılara ulaşma konusunda tüm kablo ağlarından daha başarılı. Dünyada en çok etki sağlayan kitlenin öğrenmek, eğlenmek ve ilham almak için her gün başvurduğu platform olmanın onurunu duyuyoruz.

Bir milyardan fazla etkin kullanıcıya ulaşın.

Tüm internet kullanıcılarının neredeyse üçte biri etkin birer YouTube kullanıcısıdır. Bu, her ay siteyi ziyaret eden 1,5 milyar kullanıcının hikayenizi izleyip amacınıza destek olabileceği anlamına gelir. YouTube yerel sürümleri 90'dan fazla ülkede, toplam 76 farklı dilde kullanıma sundu. Gerçek anlamda dünyaya yayılmanın gururunu yaşıyoruz.

Mesajınızla büyük etki gösterin.

YouTube, her gün en fazla sayıda videonun izlendiği platformdur. İzleyicilerimiz, yalnızca mobil cihazlardan YouTube'u izlemek için günde ortalama bir saatten fazla zaman ayırıyor. Toplumsal değişim içeriği barındıran mesajınızı tamamen yeni bir seviyede aktarın.

Toplumsal kıvılcımı ateşleyin.

Video, kitleleri bir araya getirmek ve motive etmek için güçlü bir araçtır. Kitlenizle duygusal bağ kurmanızı ve onları harekete geçmeye teşvik etmenizi sağlayacak videolar hazırlama konusunda takibi kolay dersler sunuyoruz. Bu sayede, toplumsal olarak daha yüksek etki bırakabilirsiniz.

Değerlerimiz

Özgürlük: İfade

Herkesin kendisini özgürce ifade edebilmesi, fikirlerini paylaşabilmesi ve başkalarının da katkıda bulunduğu bir diyalog ortamını destekleyebilmesi gerektiğine inanıyoruz. İnsanlar yaratıcılığını serbestçe ortaya çıkarabildiğinde yeni tarzların, biçimlerin ve olasılıkların doğabileceğini düşünüyoruz.

Özgürlük: Bilgi

Herkesin bilgiye kolayca ve sorunsuzca erişebilmesi gerektiğine, videonun da insanları eğitmek, birbirimizi daha iyi anlamak, dünyada yaşanan küçük ya da büyük her olayı kayda geçirmek için çok etkili bir araç olduğuna inanıyoruz.

Özgürlük: Fırsat

Herkese keşfedilme, işletme kurma ve kendi değerleri doğrultusunda başarıya ulaşma şansı tanınması gerektiğine inanıyoruz. Neyin popüler olacağına belirli bir grubun değil, geniş kitlelerin karar vermesini istiyoruz.

Özgürlük: Dilediğiniz Yere Ait Olma

Herkesin birbirine destek olan, engelleri aşan, sınırların ötesine geçen ve ortak ilgi alanları ile tutkular etrafında bir araya gelen topluluklar bulabilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Kimlerle ortak çalışma yapıyoruz?

Toplumsal Etki Girişimleri

İş Ortakları

Etki yaratmayı hedefleyen içerik üreticilerin YouTube'u nasıl kullandığını öğrenmek için kanalımıza abone olun.