Освіта для дівчат – можливості для держави.

Лише одна зі 100 учениць, які ходять до школи в Індії, закінчують навчання.1 Забезпечення освіти для дівчат – це найкраща інвестиція, яку країна може зробити у власне майбутнє. Ми співпрацюємо з авторами YouTube, щоб привернути увагу до цієї проблеми.

Приєднуйтеся до цієї ініціативи, підтримуючи ці організації:

юнісеф

Організація ЮНІСЕФ опікується знедоленими дітьми в різних частинах світу з вкрай незадовільними умовами життя – щоб рятувати їхні життя, захищати їхні права, допомагати їм реалізувати свій потенціал.

Наше місце роботи – 190 країн і територій. Ми працюємо заради кожної дитини, щоб побудувати кращий світ для всіх.

І ніколи не здаємося.

Пожертвуйте та дізнайтеся більше
Girl Effect

Girl Effect – це заснована фондом Nike креативна некомерційна організація, яка допомагає дівчатам змінити своє життя. Ми експерти з медіа, технологій, брендів і міжнародного розвитку. Таке унікальне поєднання навичок дає змогу вирішувати глобальні проблеми по-новому.

Ми працюємо скрізь, де дівчата перебувають у маргіналізованому та вразливому становищі. Ми створюємо вміст, з яким молоді подобається взаємодіяти, і поширюємо його через медіа й технології, якими вона користується щодня – від мобільних додатків для розвитку навичок до телевізійних серіалів, присвячених життєво важливим проблемам, і журналів, написаних дівчатами.

Пожертвуйте та дізнайтеся більше
Malala Fund

Некомерційна організація Malala Fund прагне створити світ, у якому дівчата можуть без страху вчитися та ставати лідерами.

Пожертвуйте та дізнайтеся більше
Video Volunteers

Організація Video Volunteers (VV) працює над створенням альтернативного медіа-середовища, у якому тисячі мешканців нетрів і сіл у всьому світі зможуть створювати високоякісний відеовміст, який забезпечуватиме обізнаність спільноти та спонукатиме її до дій.

Ми створюємо моделі сталих місцевих медіа та розробляємо навчальні програми, які сприяють розвитку журналістики, критичного мислення та творчих навичок для керування цими медіа.

Пожертвуйте та дізнайтеся більше

Щоб дізнатись, як соціальні активісти використовують YouTube, підпишіться на наш канал.