Хочете здійснити більше позитивних змін? Ми можемо допомогти.

Навчайтесь у найкращих зірок YouTube за допомогою онлайн-курсів, спеціально створених для громадських активістів і організацій, у нашій Академії для авторів YouTube.

5 основних принципів формування соціального впливу за допомогою YouTube

Доступність

Зробіть свої відео доступними для широкого кола прихильників. Розповідайте свою історію зрозумілою й максимально доступною мовою. Використовуйте у своїх відео актуальні й доречні теми, важливі для всіх. Показуйте практичну цінність і корисність своєї розповіді.

Видимість

Допоможіть своєму відео зайняти місце вгорі результатів пошуку. Формуйте свою розповідь так, щоб вона торкалася гострих і актуальних тем, а також містила завжди цікавий вміст, як-от навчальні посібники й порадники. Оскільки популярні теми збільшують трафік до сайту, ваше відео завдяки цьому з’являтиметься в списку "пов’язані відео".

Послідовність

Часто й регулярно публікуючи відео, ви підтримуєте інтерес до своїх ідей і цілей серед глядачів, яким подобається ваш контент. Використання однакового формату, тематики та/або персонажів відео також допомагає створити віддану аудиторію, яка знаходитиме нові способи підтримати вашу місію.

Спільнота

Почніть діалог зі спільнотою глядачів. У своїх відео звертайтесь безпосередньо до аудиторії та ставте їй запитання. Наприклад, попросіть глядачів розповісти про їхні ідеї або враження в коментарях, а потім використайте ці відповіді у своїх майбутніх відео.

Постійність

Підтримуйте увагу своєї аудиторії, створюючи повторювані серії. Відео, що привертають багато уваги, допоможуть залучити великий обсяг трафіку до вашого каналу. Проте радимо також підтримувати зацікавлення вашими найважливішими проектами за допомогою інших відео, створення яких не потребує значних зусиль, але забезпечує постійний інтерес аудиторії.

poster-most-shocking-second-a-day-video.jpg
poster-sochi-2014.jpg
poster-greenwash.jpg
poster-african-men.jpg
poster-leeza.jpg

Курси від Академії для авторів YouTube

Інші інструменти й ресурси

YouTube Благодійність

Завдяки нашим вбудованим інструментам для збирання коштів глядачі можуть робити пожертви на користь вашої організації або доброчинної акції прямо з відео на YouTube.

Інтерактивні відео

Скеровуйте глядачів на цільові сторінки своїх кампаній за допомогою спеціальних карток "Зовнішнє посилання", у яких можна вказувати будь-які URL-адреси.

Доступ до YouTube Студій

Дізнайтесь, як взаємодіяти з авторами, створювати привабливий контент і використовувати наші інструменти й технології для зйомки та монтажу відео в одній із десяти творчих студій YouTube у всьому світі (застосовуються певні обмеження).

Інструменти Google для некомерційних організацій

Використовуйте переваги таких потужних інструментів, як G Suite для некомерційних організацій, Google Ad Grants тощо.

Щоб дізнатись, як соціальні активісти використовують YouTube, підпишіться на наш канал.