Використовуйте можливості YouTube, щоб привернути увагу до своєї цілі.

Дивіться, як YouTube змінює світ.

Залучайте молодь.

Відео на YouTube переглядає більше людей віком від 18 до 34 років, ніж у будь-якій кабельній мережі США. Ми пишаємося тим, що саме на нашій платформі ця найвпливовіша аудиторія щодня дізнається про щось нове, розважається та знаходить цікаві ідеї.

Охопіть понад мільярд активних користувачів.

Майже третина всіх користувачів Інтернету активно застосовує YouTube. Це 1,5 мільярда людей, які щомісяця входять у свій обліковий запис. Усі вони можуть переглянути ваше відео й долучитися до вашої справи. Ми пишаємося, що стали справді всесвітньою платформою, адже YouTube має локалізовані версії 76 мовами в понад 90 країнах.

Спонукайте до більшої взаємодії.

YouTube – це платформа, на якій щодня дивляться найбільшу кількість відео. У середньому наші глядачі щодня витрачають понад годину, переглядаючи YouTube лише на мобільних пристроях. З огляду на це ви маєте змогу поширювати свої пропозиції соціальних змін на зовсім новому рівні.

Станьте каталізатором змін.

Відео – це потужний інструмент для спілкування з аудиторією та стимулювання її до дій. Скористайтеся нашими простими й доступними курсами, щоб навчитися створювати ефективний контент про суспільні зміни. Ви дізнаєтесь, як створювати відео, що можуть достукатися до емоцій глядачів і стимулювати їх до дії.

Наші цінності

Свобода висловлювання

Ми віримо, що кожен повинен мати можливість вільно висловлюватися, ділитися думками й вести відкритий діалог з іншими, а завдяки свободі творчості з'являються нові ідеї, формати та можливості.

Свобода інформації

Ми віримо, що кожен повинен мати простий і відкритий доступ до інформації, а відео є потужним інструментом для навчання, порозуміння й висвітлення світових подій різного масштабу.

Свобода вибору

Ми віримо, що кожен заслуговує на шанс показати себе, створити власний бізнес і досягти бажаного успіху. І лише звичайні користувачі, а не цензори чи керівники, визначають популярність контенту.

Свобода бути серед однодумців

Ми віримо, що в кожного має бути можливість знаходити однодумців, долати бар'єри, переступати кордони й об'єднуватися з тими, хто має схожі інтереси та прагнення.

Наші колеги

Соціальні ініціативи

Партнери

Щоб дізнатись, як соціальні активісти використовують YouTube, підпишіться на наш канал.