Twoją misją jest zmienianie świata na lepsze. YouTube chętnie Ci w tym pomoże.
Dołącz do nas
Trygve Thorson, Doctors Without Borders/Médecins Sans Frontières

Zróbmy razem jeszcze więcej dobrych rzeczy

Od początku niezmiennie wierzymy w to, że opowiadanie historii za pomocą filmów pozwala zmieniać rzeczywistość. Filmy sprawiają, że mocno identyfikujemy się z daną ideą i uzyskujemy wiedzę niezbędną do podejmowania działań w kwestiach, na których nam zależy. YouTube to miejsce, w którym znajdziesz odbiorców, dołączysz do społeczności i wpłyniesz na innych, zarówno w internecie, jak i poza nim. Znajdziesz tu osoby i organizacje, których celem jest wprowadzenie pozytywnych zmian społecznych.

Docieraj do odbiorców na całym świecie

Docieraj do odbiorców na całym świecie

Co miesiąc 1,5 miliarda osób odwiedza YouTube. Jest to liczba równa 1/5 mieszkańców Ziemi. Promuj swoją ideę, przedstawiając ją największemu gronu odbiorców na świecie.

Wzbudź empatię

Wzbudź empatię

Opowiadanie historii za pomocą filmu pomaga wzbudzić w innych empatię – to pierwszy ważny krok ku temu, by skłonić osoby z Twojej społeczności do podjęcia działań.

Zaangażuj nowych zwolenników

Zaangażuj nowych zwolenników

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy zbieraniu pieniędzy czy przy rozpowszechnianiu informacji, YouTube zapewnia skuteczne narzędzia i zasoby niezbędne do zaangażowania kolejnego pokolenia zwolenników Twojej misji.

Więcej informacji

Zobacz, jak działają inicjatywy społeczne.

Przeglądaj filmy

Już dziś zostań twórcą, który zmienia świat

Zyskaj dostęp do skutecznych narzędzi, dzięki którym lepiej rozpowszechnisz swój przekaz, i dowiedz się od społecznych reformatorów wykorzystujących wpływ filmów w YouTube, jak zmieniać świat.

Zaangażuj się

Zasubskrybuj nasz kanał i sprawdź, jak twórcy wykorzystują YouTube, by zmieniać świat.