Švieskite mergaites. Suteikite galios tautai.

Indijoje tik viena iš 100 mokyklą lankančių mergaičių baigia 12 klasių.1 Mergaičių švietimas – didžiausią poveikį žadanti Indijos investicija į ateitį. Bendradarbiaujame su „YouTube“ kūrėjais, informuodami apie šią problemą.

Tapkite šalininku, paremdami šias organizacijas.

UNICEF

UNICEF dirba tuose pasaulio kraštuose, kur nepaprastai sunku, siekdama ištiesti ranką nepalankiausiomis sąlygomis gyvenantiems pasaulio vaikams. Gelbėjamos jų gyvybės. Ginamos jų teisės. Padedama jiems realizuoti savo potencialą.

Dirbame 190 šalių ir teritorijų – kiekvienam vaikui, visur, kiekvieną dieną, kad pasaulis būtų visiems geresnis.

Mes niekada nepasiduodame.

Aukokite ir sužinokite daugiau
Girl Effect

Mūsų kūrybinė ne pelno organizacija suteikia mergaitėms galios keisti savo gyvenimą. Įsteigta „Nike Foundation“, organizacija puikiai išmano mediją, technologijas, prekės ženklus ir tarptautinę plėtrą. Šis unikalus įgūdžių rinkinys padeda mums kitaip spręsti pasaulines problemas.

Dirbame įvairiuose pasaulio kraštuose, kur mergaitės yra menkinamos ir pažeidžiamos. Kuriame jaunimui, rinkdamiesi jiems patinkančius ir sąveiką skatinančius būdus. Visas turinys pateikiamas per kasdien jaunimo naudojamą mediją ir mobiliąsias technologijas – nuo programų įgūdžiams lavinti ir svarbias problemas nagrinėjančių TV dramų iki žurnalų, kurių straipsnius rašo mergaitės.

Aukokite ir sužinokite daugiau
Malala Fund

„Malala Fund“ siekia tokio pasaulio, kad visos mergaitės galėtų be baimės mokytis ir būti priešakyje.

Aukokite ir sužinokite daugiau
Video Volunteers

„Video Volunteers“ (VV) formuoja alternatyvią medijos aplinką, kur tūkstančiai lūšnynų ir kaimų gyventojų iš viso pasaulio kuria aukštos kokybės vaizdo įrašų turinį, kad bendruomenės būtų geriau informuotos ir įgytų galios imtis veiksmų.

Kuriame tvarios, vietiniams priklausančios medijos modelius ir rengiame mokomąsias programas, kad bendruomenės įgytų žurnalistikos, kritinio mąstymo ir kūrybinių įgūdžių, reikalingų modeliams taikyti.

Aukokite ir sužinokite daugiau

Norėdami pamatyti, kaip kūrėjai aktyvistai naudoja „YouTube“, užsiprenumeruokite mūsų kanalą.