Ваше завдання – впливати на цей світ і робити його кращим. YouTube може допомогти вам у цьому.
Приєднайтеся до нас
Trygve Thorson, Doctors Without Borders/Médecins Sans Frontières

Творімо добро разом

Ми завжди вважали, що візуальні історії здатні змінювати світ. Завдяки їм глядачі можуть краще розуміти проблеми й отримувати потрібну інформацію, щоб реагувати на важливі виклики. YouTube – це платформа, на якій ви можете знайти свою аудиторію, приєднатися до спільноти та змінювати світ на краще як онлайн, так і в реальному житті. Тут є люди й організації, які прагнуть позитивних соціальних змін.

Охопіть міжнародну аудиторію

Охопіть міжнародну аудиторію

1,5 мільярда користувачів щомісяця відвідують сайт YouTube. Це кожна п’ята людина у світі! Приверніть увагу найбільшої у світі глядацької аудиторії до своєї ідеї.

Спонукання до емпатії.

Спонукання до емпатії.

Візуальні історії на YouTube викликають емпатію до висвітленої проблеми, а це перший важливий крок, щоб заохотити учасників спільноти до дії.

Залучайте нових прихильників

Залучайте нових прихильників

Хочете зібрати кошти або розповісти свою історію? YouTube пропонує потужні інструменти й ресурси, які допоможуть залучити до вашої справи нових прихильників.

Докладніше

Як здійснюється соціальний вплив

Переглянути відео

Станьте джерелом впливу вже сьогодні.

Використовуйте наші потужні інструменти, щоб поширювати свої ідеї та прагнення, і вивчайте досвід інших суспільних активістів, які змінюють світ на краще за допомогою відео YouTube.

Долучитися

Щоб дізнатись, як соціальні активісти використовують YouTube, підпишіться на наш канал.